НАРОДНА САМООБОРОНА
ГОЛОВНА | Майдан 2004 - Форум МІЙ | Вход
 
НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · УЧАСНИКИ · Правила форуму · ПОШУК · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Шарик, Markus  
Форум » ФОРУМ » Політика » Майдан 2004 (Що значить для вас сьогодні Майдан 2004-го)
Майдан 2004
mohoshДата: Вт, 13.03.2007, 22:51 | Сообщение # 1
джура
Группа: Проверенные
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
В 2004 році ми стояли на майдані, в Києві. ми чогось таки добилися.
Але це було тоді. Як ви оцінюєте майдан 2004-го сьогодні???????????
Які результати????? Хто в цьому всьому винен????????
Повторити ще раз цієї весни???????? чи може діяти по інакшому


mohosh
 
MarkusДата: Вт, 13.03.2007, 22:58 | Сообщение # 2
гетьман
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Майдан-2004 року - це подія, яка залишиться у мені до смерті.
Головний результат - це свобода слова.
Повторити, тільки діяти цей раз трохи по іншому.
 
mohoshДата: Вт, 13.03.2007, 23:38 | Сообщение # 3
джура
Группа: Проверенные
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
він залишився в серцях і душах багатьох людей. Але справжня революція була лише в перші дні.
Далі це було вже очікування результатів.
Туда їхали вже кому попало (бували й такі(я сам бачив), які їхали, лише щоб попасти в Київ. везли їх то часто-густо безплатно, або й навіть давали гроші на дорогу і дрібні росходи.) Бувло повсякому.
Лише проблема: свободою слова ситий не будеш???????????? surprised
А живемо як і жили. Простим людям то ця свобода нічого не дала.
Корупція і далі процвітає, олігархи, ще більше захоплюють владу.
Хіба не проти цього ми боролися????????????? sad blink huh


mohosh
 
DeathЯныкуДата: Ср, 14.03.2007, 16:44 | Сообщение # 4
джура
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене сльози були на очах коли Яника призначили прем`єром!!!!
Я працював у аеропорту, а чорний хід і курилка виходили прямо на ворота де їздять слугі народа, так я спеціально виходив у футбольці БЮТ щоб зчипитися з кіось з депутатів. Так вони робили вигляд наче нічого небачуть.
 
ШарикДата: Ср, 14.03.2007, 17:03 | Сообщение # 5
гетьман
Группа: Администраторы
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: Offline
Я думаю, що прихід до влади Янука пішов на користь нашому суспільству., тут не можу не погодитись із Тимошенко - це щеплення для України.

Синяки довели, що вони абсолютно не здатні діяти в умовах більш-менш демократичного суспільства.
Міф про "господарника" Янука, захисника російської мови, та України від НАТО - тане як сніг на весняному сонці.
DeathЯныку, такі відчуття були в мене в 1991 році, під час ГКЧП, але вийшло, що все відбулось на краще, так буде і зараз biggrin

 
mohoshДата: Ср, 14.03.2007, 22:58 | Сообщение # 6
джура
Группа: Проверенные
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
можливо що ми чогось доб'ємось. Але хто буде управляти країною після віддставки уряду та розспуску парламенту:
Порошенко, Кінах, Балога чи може другі олігархи прийдуть їм на заміну??????
Як ми далі зможемо впливати на країну???????????? surprised
Їх вже допустили до влади, і що????? та вони самі між собою не можуть дати ладу, не те щоб країною правити.
А парламент. Ну розпустимо ми його, на других виборах хто туда прийде cry
ті самі люди, може моміняється кілька обличчь, та вони великої не будуть грати.
Буде знову боротьба за владу та портфелі.
І підемо по другому післяреволюційному кругу sad
і так до бескінечності?????????????? wacko


mohosh
 
землякДата: Чт, 22.03.2007, 14:04 | Сообщение # 7
джура
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Майдан- це психологічна перемога над тим страхом, що заповнював душі людей і не давав можливості відстоювати свої законні права.
На жаль, сьогодні ще у багатьох наших громадян почуття власної гідності знаходяться на другорядному плані.
І у цьому не варто їх звинувачувати, оскільки маса суспільно-економічних проблем та "способи" їх вирішення створюють ілюзію, внаслідок якої громадяни продовжують терпляче чекати покращення свого життєвого рівня від влади.


земляк
 
tocsinДата: Пн, 16.04.2007, 08:04 | Сообщение # 8
джура
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (mohosh)
можливо що ми чогось доб'ємось. Але хто буде управляти країною після віддставки уряду та розспуску парламенту:
Порошенко, Кінах, Балога чи може другі олігархи прийдуть їм на заміну??????
Як ми далі зможемо впливати на країну????????????
Їх вже допустили до влади, і що????? та вони самі між собою не можуть дати ладу, не те щоб країною правити.
А парламент. Ну розпустимо ми його, на других виборах хто туда прийде
ті самі люди, може моміняється кілька обличчь, та вони великої не будуть грати.
Буде знову боротьба за владу та портфелі.
І підемо по другому післяреволюційному кругу
і так до бескінечності??????????????

оце точно так думає 99% київлян, які голосували за помаранчевих, тому вони і не поспішають зараз виходити на "зраду геть" ... тому конче необхідно дати їм тверду надію, що цього разу все буде інакше ... а те, що помаранчеві, в тому числі і Президент наробили багато помилок, може це і дійсно на краще, бо нокаут - це загартованість на майбутнє..., не буде більше такої самовпевненості, і будуть більше думати (до речі на такій же самовпевненості цього разу "погоріли" сині)
треба негайно усім думати, як відновити довіру до помаранчевих бувших іх прихильників, тому що 2004 і 2006 роки показали, що помаранчеві випереджають синіх на 8 відсотків, і якщо втратити 3 чи 2 відсотка з цих 8, то це буде знову судова тяготина, тому треба думати зараз ... якщо людям все пояснити, та ще й вибачитись, то можна відновити довіру
 
Форум » ФОРУМ » Політика » Майдан 2004 (Що значить для вас сьогодні Майдан 2004-го)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006 Бесплатный хостинг uCoz
Украински й портАл

ERA.COM.UA
ин тернет портал
  New online pharmacy

Our online pharmacy is the perfect resource for people to get their drugs without any hassles or awkwardness.

We work hard to make sure you save money every time you shop with us. At our online store, you pay less and get more.

http://www.newpharmacy.org

ZENEGRA - Generic Sildenafil Citrate is an effective treatment for ED regardless of the cause or duration of the problem or the age of the patient. This section takes you through how ZENEGRA works, its side effects and the dosage that is right for you. Always consult your doctor for the right dosage